De Sitterlaan 89

2313 TL Leiden

T 071 51 49 967

    email

Ons Team

Hein Teeuwen

Directie Teeuwen Verzekeringen / Adviseur Particulieren en Bedrijven (schade- en zorgverzekeringen)

Geboren 3 mei 1959
Sinds 1988 eigenaar van Teeuwen.

Opleiding: Havo, Assurantie B

email: Hein@TeeuwenVerzekeringen.nl

Marcel Valk

Hoofd schadebehandeling

Geboren 7 juli 1972.
Sinds 2002 werkzaam bij Teeuwen

Opleiding: Havo, Assurantie B, Branche Motorrijtuigen

email: Marcel@TeeuwenVerzekeringen.nl

Veronique Holswilder

Commercieel medewerkster

Geboren 3 april 1970
Sinds 2012 werkzaam bij Teeuwen Verzekeringen

Opleiding: Havo, WFT basis WFT schade en WFT leven

Email: Veronique@TeeuwenVerzekeringen.nl

Wesley Bakvis

Directie Teeuwen Verzekeringen / Commercieel medewerker / adviseur MKB en particulieren

Geboren 5 oktober 1981
Sinds 2005 werkzaam bij Teeuwen en per 1 november 2011 mede-eigenaar.

Opleiding: MAVO, Assurantie B, erkend hypotheek adviseur

email: Wesley@TeeuwenVerzekeringen.nl

Esther van Loenen

Allround adviseur particulieren en bedrijven

Geboren 2 juli 1966
Sinds 1991 werkzaam bij Teeuwen

Opleiding: Mavo, MEAO, Assurantie B, Assurantie A, Volmacht diploma (GA),
Woningfinanciering 1

email: Esther@TeeuwenVerzekeringen.nl

Grace Waardenburg

Commercieel medewerkster

Geboren 19 juni 1977
Sinds 2008 werkzaam bij Teeuwen Verzekeringen

Opleiding: MEAO, WFT Basis, WFT Schade, WFT Leven

Email: Grace@TeeuwenVerzekeringen.nl

Sanne Rotteveel

Commercieel medewerker binnendienst

Geboren 15 januari 1985
Sinds 2006 werkzaam bij Teeuwen

Opleiding: HAVO, Assurantie B, HBO Makelaardij O.G., opleiding PDB (Praktijk Diploma Boekhouden)

email: Sanne@TeeuwenVerzekeringen.nl

Janneke van Duijvenvoorde

Hoofd financiƫle administratie

Geboren 12 maart 1956
Sinds 2002 werkzaam bij Teeuwen

Opleiding: Havo, Assurantie B, diploma PDB (Praktijk Diploma Boekhouden)

Email: Janneke@TeeuwenVerzekeringen.nl

U bent altijd van harte welkom!

Ons kantoor is makkelijk te bereiken en er is voldoende parkeergelegenheid.

Vraag het ons

Als u de gevraagde gegevens invult, geven wij u zo spoedig mogelijk antwoord!